Kurumsal

Kurumlar reklam ve markalaşmayı önemsedikleri kadar gelişir ve büyürler. Doğru bir iletişim ve kaliteli bir marka imajı çoğunlukla iyi bir kar olarak size geri döner.

A. Hüsrev DURMA

 Ajans Başkanı

BİZ KİMİZ?

Anafor Görsel Medya ekibi olarak yaptığımız işi tutkuyla seviyoruz. İnsanlara yeni ve farklı şeyler sunmak için heyecanla çalışıyoruz. Fark oluşturan çözümler ve fikirler ile daima getirisi olabilecek yenilikçi fikirler sunuyoruz. Bu bağlamda teknolojiyi ve sektördeki gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Hiç bir zaman eskide kalmıyor hep ileriye, yeniliklere ve geleceğe yöneliyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana enerjimiz ve heyecanımız hiç bitmedi. Müşteri gereksinim ve isteklerini en etkin şekilde karşılayarak, rakipleriniz arasında öne çıkmanız için yol gösteriyoruz. Kısaca biz sizin başarınız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Vizyonumuz: kişi, kurum ve işletmelerin marka bilincine katkıda bulunmak ve karlılığını artırmak.

Misyonumuz: sağladığımız tüm hizmet alanlarında güncel, modern, kaliteli ve sürekliliğe dayalı hizmet vererek müşterilerimizin gelişen dünya vizyonunda güçlü bir imajla yerini almasına katkı sağlayan lider bir kuruluş olmaktır. Anafor Görsel Medya kreatiflik, şeffaflık ve dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş sürekli gelişim vizyonuyla tüm müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı taahhüd eder.

Nasıl Çalışırız?

Araştırma ve Analiz

Öncelikle yapılacak iş hakkında araştırma yapar, detaylı bilgi toplar ve dikkatle incelemede bulunuruz. Gerekirse kitap/makale okur, yerinde incelemelerde bulunuruz. İşin benzerlerini, sektör ve piyasasını etraflıca gözden geçirir, rakipleri ve hedef kitleyi tespit ederiz.

Fikir ve Kurgu

Topladığımız veriler ve elde ettiğimiz bilgiler ışığında fikirlerimizi olgunlaştırır, kurgu ve tasarım altyapısını oluştururuz. Bu aşamada müşteriden aldığımız brief son derece önem arzeder ve bize yol haritası çıkarmamızda önemli rol oynar. Ayrıca yıllar içinde elde ettiğimiz tecrübe ve birikimimiz sayesinde özgün ve yenilikçi bir yaklaşımla proje altyapısını kurgularız.

Tasarım ve Üretim

Kurgusunu yaptığımız projeyi, modern ve etkili bir tasarımla ortaya çıkarır, farklı medya ortam ve mecraları için gerekli tüm uygulamaları hazırlarız. Hazırlanan tasarım ve kurguları baskı, tabela, indoor & outdoor reklamları, dijital mecralar vb. ihtiyaç duyulan tüm alanlarda  başarılı şekilde uygulayarak projeyi hayata geçiririz. Ayrıca talep dahilinde reklam ve tanıtım çalışmaları için pretest ve postest uygulamaları yaparak reklam etkisinin artmasını sağlarız.

Neler Yaptık Neler

0
+
Logo
0
+
Kurumsal Kimlik Tasarımı
0
+
Web Sitesi
0
+
Yeni Marka

Ekip

Her türlü yenilik ve gelişmeyi sürekli takip eden dinamik bir ekibe sahibiz.

image

A. Hüsrev DURMA

Ajans Başkanı / Agency President

1982 Aydın Söke Doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Küçükçekmece’de tamamlayan başkan, Yıldız Teknik Üniversitesinde Harita Mühendisliği okuduğu öğrencilik yıllarında ve lisans diplomasını aldıktan sonraki 2 yılda sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almış ve çocuk eğitimi gibi konularda çalışmalar yapmıştır. Daha sonra 2012 yılında Adana’da vatani görevini kısa dönem onbaşı er olarak tamamlayan Durma, askerlik dönüşü kurduğu ajansında halen başkanlık görevini yürütmektedir. Bizzat tasarım ve danışmanlık ta yaptığı ajansta onlarca markaya hizmet vermiş ve gelişmelerinde aktif destek sağlamıştır. Fethiye ilçesinde ikamet etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

image

M. Doğan ERCAN

Sanat Yönetmeni / Art Director

1978 İstanbul da doğdu. Belçika’da ögrenimine başladıktan sonra İstanbul’a dönüp Fransızca edebiyat bölümünde devam etti. Meslek hayatına grafik tasarımcı olarak başladı, ofset ve multimedia tasarım alanlarında devam etti. Sonraki dönemlerde reklam ajanslarında, sanat yönetmeni olarak görev aldı. Marka / marka stratejisi / packaging /advertising / outdoor / TV ad / web & social medya alanlarında sanat yönetmenliği yaptı. Yurtiçi/Yurtdışı müşterilerine hizmet verdi ve marka danışmanlığı yaptı. Reklam ve Matbaa bölümü öğrencilerine stajyerlik eğitimi verdi. Şu anda halen Senior Sanat Yönetmeni olarak Anafor Gorsel’de keyifle mesleğine devam etmekte.

image

Onur AKILLI

BTL Grafiker

2001 yılında Uşak’ta dünyaya geldi. 2012 yılında Karaçulha İlköğretim Okulu ve ardından 2015 Yılında Fethiye Merkez Atatürk Ortaokulundan mezun oldu. 2019 yılında Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Web Tasarım ve Programlama alanından mezun olarak iş hayatına atıldı.

image

Oğuzhan SERDENCİ

Geliştirici / CTO

2010 yılından bu yana bilişim sektöründe aktif şekilde yer alıyorum, geçen zaman içerisinde masaüstü güvenlik yazılımları, mobil uygulamalar, arduino haberleşmeleri ve Web yazılımları geliştirdim. 2014 de bir her şeyi yapan insan hiç bir şey yapmayan insandır diyerek sadece Web yazılımları geliştirmeye devam ettim.

image

Fatih KURT

BT Uzmanı / IT Manager

1980 Eylülünde Çankırı’da dünyaya gelmiş olup Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 2000 yılında matbaa/grafik sektöründe başladığı iş hayatına bilişim sektöründe devam etmektedir. Bilişim alanında faaliyet gösteren çeşitli STK larda üst düzeyde görevler almıştır. Aldığı İşletme eğitimi ile yazılıma heyecanla ve özveriyle verdiği yılları birleştirerek kendine has bir model geliştirmiştir. Kendini tanımlayan anahtar kelime “sistem” dir. Sürekli gelişmekte olan yazılım dünyasını bir bütün olarak gözlemleyip iş akış süreçlerini de bu çerçevede oluşturmaktadır. Yeni kurulacak olan bir sistemin bütün süreçlerini yönetmekle birlikte mevcut sistemlerdeki sorunları çözerek işlerlik kazandırmaktadır.

image

Hilal MORKAYA

Metin Yazarı / Copywriter

1994 yılında Muğla / Fethiye’de doğdu. İlk ve orta öğretimini Çatalarık İlk Öğretim okulunda tamamladı. 2015 yılında Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinde Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı bölümünü bitirdi. 2018 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.

image

Tolunay TAKIROĞULLARI

Stajyer

2002 Yılında Antalya’da doğdum. 2008’de Kazakistan’a taşındım. Orada Şahlan İlköğretim okulunda okuduktan sonra Kazak ve Rusça okullarda öğretim gördüm. Grafik Tasarım ve Çizime olan merakımdan dolayı, her zaman yeni şeyler öğrenmeyi severim. Şu an Fethiye Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde son sınıf öğrencisi olarak Anafor’da stajyerlik yapıyorum.

İş Ortaklarımız

Anafor Görsel Medya Stüdyosu olarak Yeşilay’ı destekliyor, başta alkol ve uyuşturucu olmak üzere zararlı alışkanlıklar ve bağımlılıklara karşı mücadelelerinde destek olmaya gayret gösteriyoruz.

YEŞİLAY DESTEKÇİSİYİZ.

Yeşilay, 1920’de İngiliz işgal güçlerinin İstanbul Limanı’na gemilerle getirdiği binlerce kasa alkollü içkiyi gençlerimize bedava dağıtıp onları zehirlemesine, işgale karşı direnişi kırarak özgürlüklerini ve onurlarını ellerinden almak istemelerine karşı alkollü içkilerle mücadele amacıyla dönemin Şeyhülislam’ı İbrahim Haydarizade’nin himayesinde Dr. Mazhar Osman Uzman ve arkadaşları tarafından Padişahın izniyle 5 Mart 1920’de İstanbul’da “Hilal-i Ahdar” adıyla kurulmuştur. Yeşilay’ın kurulduğu 1 – 7 Mart tarihleri ülkemizde Yeşilay haftası olarak kutlanmaktadır.

“Hilal-i Ahdar” ismi daha sonra “Yeşil Hilal” ve “Yeşilay” olarak değiştirilmiş, 1934 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla Yeşilay’a “kamuya yararlı dernek statüsü” verilmiştir.

Kuruluşundan günümüze bağımlılık türleri arttıkça Yeşilay’ın da tüzüğünde çalışma alanları çeşitlenmiş, alkolden sonra sigara, uyuşturucu, kumar ve yakın tarihte teknoloji bağımlılığı Yeşilay’ın mücadele alanına dahil olmuştur.