Hizmetlerimiz

Kurumsal İletişim Danışmanlığı

Müşterileriniz veya tedarikçi firmalarla daha verimli ve doğru bir kurumsal iletişim için gereken tüm bilgi ve donanımı kazandırıyor, iletişim problemleriniz için alternatif çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo, kurumsal renkleriniz ve tüm imaj alanlarınızı profesyonel ekibimizle size özel olarak tasarlıyor, birbiriyle uyumlu ve ciddi bir imaj için gerekli teknik altyapıyı oluşturuyoruz.

Kurumsal İmaj Danışmanlığı

Kurumsal İmajınızı A’dan Z’ye birlikte planlıyor, birlikte oluşturuyoruz. Tabeladan baskılı islere, promosyonlardan web sitesine tüm alanlarda birbiriyle uyumlu ve başarılı bir kurumsal imaj için, ajans olarak daima müşterimizin yanıbaşındayız.

Web Tasarım

7/24 çalışan interaktif şubeniz olan web sitenizi, profesyonel yazılım uzmanlarımız ve görsel tasarımcılarımız ile özellikle kurumsal kimliğinize uygun şekilde kurguluyor ve yayına hazırlıyoruz.

Indoor & Outdoor Baskı, Promosyon Hizmetleri

Kartvizit, fatura, antetli kagıt vb. kurumsal baskı ürünlerinizi profesyonel matbaalarımızla basıp teslim ediyoruz. Tabela ve indoor & outdoor ihtiyaçlarınız için kaliteli malzeme ve güvenilir isçilik prensibi ile islerinizi hazırlayıp uyguluyoruz.

Kampanya ve İmaj Reklamları

İndirim, tanıtım vb. kampanyalarınız için size özel kurgu ve slogan üreterek, gerekli tasarımları yapıyor, bilboard ve diğer reklam mecraları için gerekli takip ve danışmanlığı yapıyoruz.

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Katalog, web sitesi ve diğer tanıtım alanlarınız için gereken ürün ve mekan çekimlerinizi profesyonel ekibimiz, full frame profesyonel makineler ve güçlü paraflas ışık setlerimizle yapıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, twitter, instagram, youtube, pinterest gibi sosyal medya kanallarında markanız için gereken düzenlemeleri profesyonel şekilde yapıyor, dilerseniz sürekli anlaşmalarla sosyal medya hesaplarınızı başarılı şekilde sizin adınıza yönetiyoruz.

Marka Tescil

Firma yada markanızın isim hakkı, slogan ve logosunu Türk Patent Enstitüsü ile anlaşmalı çalışan marka tescil çözüm partnerimizle koruma altına alıyor, gerekli takip ve danışmanlığı profesyonel şekilde veriyoruz.

Anafor Görsel Harekete Geçirir!

Küçük adımlar büyük sonuçların habercisidir ve aslında hiç bir küçük adım küçük sayılmaz bu anlamda. Gayeniz sağlıklı şekilde büyümek ve geride başarı hikayeleri bırakmaksa bu uğurda atacağınız en küçük adımlar bile değerli ve bir o kadar da özeldir. Yeter ki siz inanın ve adım atmaya başlayın, tıpkı bebekken yürümek için attığımız o minik adımlar gibi.